Ako se želite direktno obratiti nekom od djelatnika Muzejskog dokumentacijskog centra učinite to na ove brojeve telefona i e-mailove:

Višnja Zgaga

v. d. ravnatelja, muzejska savjetnica

+385 (0)1 48 47 898
vzgaga@mdc.hr

Tončika Cukrov

viša kustosica

+385 (0)1 48 17 049
tcukrov@mdc.hr

Lada Dražin-Trbuljak

muzejska savjetnica, matičarka

+385 (0)1 48 47 897
ldrazin@mdc.hr

Iva Validžija

kustosica

+385 (0)1 48 17 046
ivalidzija@mdc.hr

mr. sc. Snježana Radovanlija Mileusnić

knjižničarska savjetnica

+385 (0)148 47 914
sradov@mdc.hr

Tea Rihtar Jurić

arhivistica, dokumentaristica

+385 (0)1 48 17 043
trihtar@mdc.hr
 

Maja Kocijan

viša stručna savjetnica

+385 (0)1 48 47 897
mkocijan@mdc.hr

Ivan Branimir Guberina

voditelj marketinga i odnosa sa javnošću

+385 (0)1 48 17 065
iguberina@mdc.hr

Mirna Šimat

informatičarka

+385 (0)1 48 17 087
msimat@mdc.hr

Denis Bučar

informatičar/administrator

+385 (0)1 48 76 572
dbucar@mdc.hr

Vesna Brtičević

voditeljica financijsko-računovodstvene službe

+385 (0)1 48 17 078
financije@mdc.hr

Marinko Tirić

manipulant/blagajnik

+385 (0)1 48 17 086
mtiric@mdc.hr

Tamara Tomašković

voditeljica ureda ravnatelja / tajnica Povjerenstva za polaganje stručnih ispita u muzejskoj struci

+385 (0)1 48 17 085
tamara@mdc.hr

Renata Roca

administrativna referentica

+385 (0)1 48 47 897
rroca@mdc.hr

Mira Sadrić

spremačica

+385 (0)1 48 47 897