Tekst

Miroslav Gašparovic
Zoran Svrtan, informatičar savjetnik
Javna ustanova "Zbirka umjetnina Ante i Wiltrude Topic Mimara" - Muzej Mimara, Zagreb
Moderna galerija, Zagreb
Muzej suvremene umjetnosti, Zagreb
Sanjin Mihelić
Jacqueline Balen
Arheološki muzej Istre, Pula
Muzej hrvatskih arheoloških spomenika, Split
Arheološki muzej, Split
Arheološki muzej Zadar
Muzej Slavonije, Osijek (Arheološki odjel)
Matea Brstilo Rešetar
Nataša Mataušić
Muzej Slavonije (Povijesni odjel), Osijek
Muzej grada Zagreba
Pomorski i povijesni muzej Hrvatskog primorja Rijeka
Muzej grada Splita
Markita Franulić
Neda Staklarević
Muzej Slavonije (Tehnički odjel), Osijek
Muzej prehrane "Podravka", Koprivnica
Goranka Horjan
Vesna Zorić
Etnografski muzej Istre, Pazin
Etnografski muzej Split
Dubrovački muzeji / Etnografski muzej, Dubrovnik
Muzeji Hrvatskog zagorja / Muzej "Staro selo", Kumrovec
Tatjana Vlahović
Dragan Bukovec
Prirodoslovni muzej Rijeka
Muzej za umjetnost i obrt, Zagreb
Arheološki muzej u Zagrebu
Hrvatski povijesni muzej, Zagreb
Tehnički muzej, Zagreb
Etnografski muzej, Zagreb
Hrvatski prirodoslovni muzej, Zagreb
 

Kontakti matičara

umjetnička građa

Muzej za umjetnot i obrt, Zoran Svrtan, zoran.svrtan@muo.hr

Druga razina matičnosti

Muzej Mimara, ravnateljica Lada Ratković-Bukovčan, lada.bukovcan@mimara.hr

Moderna galerija, ravnateljica Biserka Rauter-Plančić, biserka.rauter@modgal.t-com.hr

Muzej suvremene umjetnosti, ravnateljica Snježana Pintarić, snjezana.pintaric@msu.hr

Povijesna građa

Hrvatski povijesni muzej, Nataša Mataušić, n.matausic@hismus.hr

Druga razina matičnosti

Muzej Slavonije, ravnatelj Denis Detling, denis.detling@mso.hr

Muzej grada Zagreba, ravnatelj Vinko Ivić, vivic@mgz.hr

Povijesni i pomorski muzej Hrvatskog primorja Rijeka, ravnateljica, tea@ppmhp.hr

Muzej grada Splita, čekamo imenovanje ravnatalja

Etnografska građa

Etnografski muzej u Zagrebu, Vesna Zorić, vzoric@emz.hr

Druga razina matičnosti

Etnografski muzej Istre, ravnateljica, Lidija Nikočević, lidija@emi.hr

Etnografski muzej Split, ravnatelj Silvio Brajica, etnografski-muzej-st@st.t-com.hr

Dubrovački muzeji/Etnografski muzej Dubrovnik, etnografski@dumus.hr

Muzej „Staro selo“ Kumrovec, voditeljica Tatjana Brlek, mss@mhz.hr

Arheološka građa

Arheološki muzej u Zagrebu, Jacqueline Balen, jbalen@amz.hr

Druga razina matičnosti

Arheološki muzej Istre, ravnatelj Darko Komšo, darko.komso@ami-pula.hr

Muzej hrvatskih arheoloških spomenike, Split, ravnatelj Ante Milošević, muzej@mhas-split.hr

Arheološki muzej Split, ravnatelj Damir Kliškić, damir.kliskic@armus.hr

Arheološki muzej Zadar, ravnatelj Jakov Vučić, jvucic@amzd.hr

Tehnička građa

Tehnički muzej Nikola Tesla, Neda Staklarević, neda.staklarevic@tmnt.hr

Druga razina matičnosti

Muzej Slavonije, ravnatelj Denis Detling, denis.detling@mso.hr

Prirodoslovna građa

Hrvatski prirodoslovni muzej, Dragan Bukovec, bukovec@hpm.hr

Druga razina matičnosti

Prirodoslovni muzej Rijeka, ravnateljica Željka Modrić Surina, zeljka@prirodoslovni.hr