HR | EN

Tekst

Miroslav Gašparovic
Zoran Svrtan
Muzej moderne i suvremene umjetnosti, Rijeka
Galerija umjetnina, Split
Muzej Slavonije, Osijek (Odjel umjetničkog obrta)
Sanjin Mihelić
Jacqueline Balen
Arheološki muzej Istre, Pula
Arheološki muzej u Osijeku
Arheološki muzej, Split
Arheološki muzej Zadar
Matea Brstilo Rešetar
Nataša Mataušić
Muzej Slavonije, Osijek (Povijesni odjel)
Gradski muzej Varaždin (Povijesni odjel)
Pomorski i povijesni muzej Hrvatskog primorja, Rijeka
Muzej grada Splita
Markita Franulić
Neda Staklarević
Muzej Slavonije, Osijek (Tehnički odjel)
Pomorski i povijesni muzej Hrvatskog primorja, Rijeka
Goranka Horjan
Danijela Križanec
Etnografski muzej Istre, Pazin
Etnografski muzej Split
Dubrovački muzeji / Etnografski muzej, Dubrovnik
Muzeji Hrvatskog zagorja / Muzej "Staro selo", Kumrovec
Tatjana Vlahović
Dragan Bukovec
Prirodoslovni muzej Rijeka
Muzej za umjetnost i obrt, Zagreb
Arheološki muzej u Zagrebu
Hrvatski povijesni muzej, Zagreb
Tehnički muzej, Zagreb
Etnografski muzej, Zagreb
Hrvatski prirodoslovni muzej, Zagreb
 

Kontakti matičara

Za umjetničke muzeje i muzeje primijenjene umjetnosti / Umjetnička građa

Nositelji provedbe matične djelatnosti prve razine:

Muzej za umjetnot i obrt, Zagreb
ravnatelj: Miroslav Gašparović, muzejski savjetnik, miroslav.gasparovic@muo.hr
matičar 1. razine: Zoran Svrtan, informatičar savjetnik, zoran.svrtan@muo.hr

Nositelji provedbe matične djelatnosti druge razine:

Muzej moderne i suvremene umjetnosti Rijeka
ravnatelj: mr. art. Slaven Tolj, slaven.tolj@mmsu.hr
matičarka 2. razine: Vilma Bartolić, viša kustosica, vilma.bartolic@mmsu.hr

Galerija umjetnosti, Split
ravnatelj: Branko Franceschi, branko.franceschi@galum.hr

Muzej Slavonije, Osijek
ravnatelj: Denis Detling, viši muzejski pedagog, denis.detling@mso.hr

Za povijesne muzeje / Povijesna građa

Nositelji provedbe matične djelatnosti prve razine:

Hrvatski povijesni muzej, Zagreb
ravnateljica: Matea Brstilo Rešetar, viša kustosica, m.brstilo@hismus.hr
matičarka 1. razine: Nataša Mataušić, muzejska savjetnica, n.matausic@hismus.hr

Nositelji provedbe matične djelatnosti druge razine:

Muzej Slavonije, Osijek
ravnatelj: Denis Detling, viši muzejski pedagog, denis.detling@mso.hr

Povijesni i pomorski muzej Hrvatskog primorja Rijeka
ravnatelj: Nikolina Radić Štivić, nikolina@ppmhp.hr

Muzej grada Splita
ravnatelj: Branka Brekalo, branka.brekalo@mgst.net

Gradski muzej Varaždin
ravnatelj: Ivan Mesek, muzej@gmv.hr

Za etnografske muzeje / Etnografska građa

Nositelji provedbe matične djelatnosti prve razine:

Etnografski muzej u Zagrebu
ravnateljica: Goranka Horjan, muzejska savjetnica, ghorjan@emz.hr
matičarka 1. razine: Vesna Zorić, vzoric@emz.hr

Nositelji provedbe matične djelatnosti druge razine:

Etnografski muzej Istre, Pazin
ravnateljica: dr. sc. Lidija Nikočević, kustosica, lidija@emi.hr

Etnografski muzej Split
ravnatelj: dr. sc. Silvio Braica, muzejski savjetnik, etnografski-muzej-st@st.t-com.hr

Dubrovački muzeji - Etnografski muzej Dubrovnik
ravnateljica: Pavica Vilać, viša kustosica, pavica.vilac@dumus.hr
voditeljica: Barbara Margaretić, viša kustosica, barbara.margaretic@dumus.hr

Muzeji Hrvatskog zagorja - Muzej "Staro selo" Kumrovec
ravnateljica: Nadica Jagarčec, ravnateljica@mhz.hr
voditeljica: Tatjana Brlek, viši kustos, tatjana.zupanic-mss@mhz.hr

Muzej Slavonije, Osijek (etnografski odjel)
ravnatelj: Denis Detling, viši muzejski pedagog, denis.detling@mso.hr

Za arheološke muzeje / Arheološke građa

Nositelji provedbe matične djelatnosti prve razine:

Arheološki muzej u Zagrebu
ravnatelj: Sanjin Mihelić, viši kustos, smihelic@amz.hr
matičarka 1. razine: Jacqueline Balen, jbalen@amz.hr

Nositelji provedbe matične djelatnosti druge razine:

Arheološki muzej Istre, Pula
ravnatelj: Darko Komšo, muzejski savjetnik, darko.komso@ami-pula.hr
matičarka 2. razine: dr. sc. Tatjana Bradara, muzejska savjetnica, tatjana.bradara@ami-pula.hr

Arheološki muzej Split
ravnatelj: mr. sc. Damir Kliškić, viši kustos, damir.kliskic@armus.hr
matičar/ka 2. razine: Ema Višić Ljubić, viša kustosica, ema.visic-ljubic@armus.hr

Arheološki muzej Zadar
ravnatelj: dr. sc. Jakov Vučić, viši kustos, jvucic@amzd.hr
matičarka 2. razine: Natalija Čondić, viša kustosica, ncondic@amzd.hr

Arheološki muzej u Osijeku
ravnatelj: Tomislav Hršak, viši kustos, tomislav.hrsak@mso.hr
matičarka 2. razine: dr. sc. Marina Kovač, viša kustosica, marina.kovac@amo.hr

Za tehničke muzeje / Tehnička građa

Nositelji provedbe matične djelatnosti prve razine:

Tehnički muzej Nikola Tesla, Zagreb
ravnateljica: Markita Franulić, dokumentaristica savjetnica, markita.franulic@tmnt.hr
matičarka 1. razine: Neda Staklarević, neda.staklarevic@tmnt.hr

Nositelji provedbe matične djelatnosti druge razine:

Muzej Slavonije, Osijek
ravnatelj: Denis Detling, viši muzejski pedagog, denis.detling@mso.hr
matičarka 2. razine: Ksenija Katalinić, ksenija.katalinic@mso.hr

Pomorski i povijesni muzej Hrvatskog primorja Rijeka
ravnateljica: Nikolina Radić Štivić, nikolina@ppmhp.hr

Za prirodoslovne muzeje / Prirodoslovna građa

Nositelji provedbe matične djelatnosti prve razine:

Hrvatski prirodoslovni muzej, Zagreb
ravnateljica: dr. sc. Tatjana Vlahović, Tatjana.Vlahovic@hpm.hr
matičar 1. razine: Dragan Bukovec, bukovec@hpm.hr

Nositelji provedbe matične djelatnosti druge razine:

Prirodoslovni muzej Rijeka
ravnateljica: dr. sc. Željka Modrić Surina, zeljka@prirodoslovni.com

Prirodoslovni muzej Split
ravnatelj: mr. sc. Nediljko Ževrnja, viši kustos, nediljko@prirodoslovni.hr

Gradski muzej Varaždin
ravnatelj: Ivan Mesek, muzej@gmv.hr

Muzej Slavonije, Osijek
ravnatelj: Denis Detling, viši muzejski pedagog, denis.detling@mso.hr